موب یار | رام رسمی - فایل تخصصی - آموزش

مرجع خدمات نرم افزاری گوشی هوشمند - رام رسمی سامسونگ - رام رسمی هواوی - رام رسمی سونی - -رام رسمی ال جی - آموزش - فایل تخصصی

مرجع خدمات نرم افزاری گوشی هوشمند 
mci
loading

یک سوال سریع: کدام ایمیل است که مشتاقانه منتظر دریافت آن هستید؟ ایمیلی از سوی دوست صمیمی‌تان یا ایمیلی از سوی یک شرکت تجاری بزرگ؟ ترجیح می‌دهید کدامیک از این دو ایمیل را بخوانید؟

انتخاب خیلی راحت است، اینطور نیست؟ واضح است که ایمیل یک دوست بسیار بسیار بیشتر برایتان ارزش دارد. با این حساب وقتی که به لیست مشترکان خبرنامۀ خود ایمیل ارسال می‌کنید، چکار باید بکنید؟ آیا باید طوری ایمیل خود را بنویسید که انگار یک جماعت بزرگ و بی‌هویت را مخاطب قرار می‌دهید؟ یعنی همانطور که بخش بازاریابی یک برند بزرگ و رسمی می‌نویسد؟

نه، نه، نه… اگر بخواهید آدم‌ها به خواندن ایمیل‌های شما علاقه نشان دهند، لازم است تلاش کنید مثل یک دوست با آنها برخورد کنید.

فکر کنم منظور ما را بدانید. شما به دوستان خود علاقه دارید و این را به آنها نشان می‌دهید… درست است؟

پس بهتر است تلاش کنید آن ظاهر شرکتی خود را تا حدی کنار بگذارید و یک رویکرد دوستانه نسبت به مخاطب داشته باشید. ایمیل خود را با لحن محاوره‌ای و البته با احترام بنویسید.

حالا که کلیّت حرف ما را متوجه شدید، برویم سراغ نکاتی که اهمیّت دارند. با رعایت این ۸ قانون اساسی می‌توانید ایمیل‌های جذاب و دوستانه ارسال کنید.